Przejdź do treści

Ares BJJ Sacramento

Sacramento, United States

Jeszcze bez opiekuna na MatadorzeJiu Jitsu

Nikt z klubu nie prowadzi jeszcze tej strony, więc dane pochodzą z publicznych źródeł i mogą być niekompletne.

Adres
4501 Auburn Blvd #108, Sacramento, CA 95841, USA
Sporty
Jiu Jitsu
Mapa z lokalizacją klubu Ares BJJ Sacramento

Treningi

Afiliacja
USBJJF

Kontakt

Pytania o klub Ares BJJ Sacramento

Gdzie jest klub Ares BJJ Sacramento?

Klub Ares BJJ Sacramento mieści się pod adresem: 4501 Auburn Blvd #108, Sacramento, CA 95841, USA.

Jakie sporty można trenować w klubie Ares BJJ Sacramento?

Sporty w klubie Ares BJJ Sacramento: Jiu Jitsu.

W pobliżu klubu Ares BJJ Sacramento

  1. 10th Planet SacramentoWpis bez opiekuna
    12 km stąd · 8345 Folsom Blvd Suite 105, Sacramento, CA 95826, USA
    Jiu Jitsu · Muay Thai · Zapasy
  2. 12 km stąd · 6700 Folsom Blvd, Sacramento, CA 95819, USA
    Jiu Jitsu · Boks · Muay Thai · Kickboxing · Zapasy · MMA
  3. AIM Jiu-JitsuWpis bez opiekuna
    13 km stąd · 4000 Truxel Rd, Sacramento, CA 95834, USA
    Jiu Jitsu
  4. Gracie Barra RosevilleWpis bez opiekuna
    13 km stąd · 5020 Foothills Blvd STE 3, Roseville, CA 95747, USA
    Jiu Jitsu
  5. Checkmat Twin CitiesWpis bez opiekuna
    14 km stąd · 1720 Douglas Blvd, Roseville, CA 95661, USA
    Jiu Jitsu
  6. 18 km stąd · 2551 Del Monte St, West Sacramento, CA 95691, USA
    Jiu Jitsu

Dla właściciela lub menedżera

Prowadzisz klub Ares BJJ Sacramento?

Ludzie już trafiają na tę stronę, szukając klubu Ares BJJ Sacramento. Przejmij ją i zarządzaj klubem na Matadorze.

  • Twój grafik, ceny i dane kontaktowe na tej stronie
  • Członkowie, płatności i wejściówki w aplikacji
  • Znaczek „Oficjalna strona” tutaj i w wynikach wyszukiwania
Zarządzaj klubem za darmo

Sprawdzamy, czy to twój klub, i przekazujemy ci wpis

Bezpłatne konto Matador · przeglądarka, iOS i Android

Coś się nie zgadza w tym wpisie?

Jeśli klub Ares BJJ Sacramento został zamknięty, przeniósł się albo powyższe dane są błędne, daj nam znać, a poprawimy wpis.